Schattenjacht

Beste lid,

Op 8 juni vieren we het jubileum van VV Apollo, omdat de club dan 55 jaar bestaat! We hebben een geweldige middag vol activiteiten gepland en het feest gaat ’s avonds gewoon door! Dus meld je aan voor het middag- of avond programma, of gewoon heel de dag natuurlijk.

Tijden; 
Middagprogramma begint vanaf 12:30 tot ongeveer 18:30
Avondprogramma begint vanaf 17:00 tot ongeveer 23:00

Zorg dat je goed ontbeten/ geluncht hebt voordat je komt. Je krijgt een lekkere middag snack en het avond eten wordt verzorgt. Bij het middagprogramma rekenen we je nog mee voor het avondeten. Moet je eerder weg? Geef dit dan z.s.m. aan. 
Bij het avondprogramma ben je welkom vanaf 17:00 om ook een hapje mee te eten. 

Schrijf je hier vast in.

We hopen iedereen te kunnen verwelkomen op deze gezellige dag, wij kijken er naar uit!

Groetjes,
Rosanne & Kay
Jubileumcommissie

Vergelijkbare berichten